Poradenství pro studenty

Poradny IPSC

Pomůžeme vám v řešení životních situací nebo rozhodnutí. Bude se vám věnovat odborník v dané oblasti a s vaší pomocí se bude snažit navrhnout řešení vašeho problému. Setkání probíhají individuálně a jsou určena pro všechny studenty Univerzity Karlovy. Tato setkání jsou poskytována zdarma.  Jak se přihlásit

  1. Přejděte na stránku www.vsporadna.cz/cuni

  2. Podle barvy poradny (dole pod kalendářem) klikněte v kalendáři do volného políčka této barvy. Je-li daný termín již obsazen, je v barevném políčku nápis –obsazeno–. Jiný termín pak najdete přepnutím kalendáře do dalšího týdne nebo měsíce.

  3. Vyplňte přihlašovací formulář a klikněte na tlačítko Odeslat.

  4. Poradenský pracovník vám termín v nejbližší době potvrdí. Bez tohoto potvrzení není rezervace dokončena, systém potvrzení automaticky neposílá.

  5. Některé poradny zatím nenabízejí termíny v přihlašovací aplikaci. Pokud tedy nenajdete v aplikaci vypsaný termín, kontaktujte příslušného poradce e-mailem, který je napsaný v jeho kontaktních údajích.


  Webový portál Programu antistresové intervence pro studenty VŠ (česká i anglická verze)

  Program antistresové intervence na webových stránkách 3. LF UK je využíván v poradenské praxi jako nástroj diagnostiky a intervence u studentů se studijními problémy a problémy se zvládáním stresu a je využíván rovněž ve výuce mediků a bakalářů. Program nabízí nástroje pro sebehodnocení, doporučení pro zvládání zátěže svépomocí i odkazy na specializované služby


  Přejděte na stránku www.szu.cz/poradna/uspesnystudent


  Online adiktologická poradna

  Vysokoškolští studenti často odkládají své úkoly a povinnosti. Pro označení odkládání úkolů a rozhodnutí, které je doprovázeno nepříjemnými pocity, nejčastěji úzkostí, se v současnosti často používá pojem prokrastinace (česky též liknavost nebo otálení). Týká se tento problém i Vás? Inspiraci i pomoc můžete najít v on-line adiktologické poradně provozované Klinikou adiktologie 1. LF UK a VFN v Praze.


  Přejděte na stránku http://poradna.adiktologie.cz/


  Poradny na fakultách a další poradny

  Přejít na seznam poraden


  Poslední změna: 9. únor 2018 14:17 
  Sdílet na:  
  Máte dotaz?
  Kontakty

  Informační, poradenské a sociální centrum

  Tel.: (+420) 224 491 850

  E-mail: ipsc@ruk.cuni.cz

  Opletalova 38

  110 00 Praha 1


  Univerzita Karlova

  Ovocný trh 5

  Praha 1, 116 36


  Identifikátor datové schránky: piyj9b4

  IČO: 00216208 

  DIČ: CZ00216208


  Jak k nám